screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

hydraulik niepołomice, która firma ?

hydraulik niepołomice, która firma ?

Kto zajmuje się montażem ogrzewania podłogowego w Krakowie? Znacie firmę, jaka solidnie do tego pochodzi? Zależy mi nie na cenie, a na tym, aby moje ogrzewanie podłogowe nie powodowało mi żadnych kłopotów.

tomalix

Posty: 1

 
Nie kierujemy się ceną montażu i wszystkich materiałów, a tym, jakie doświadczenie ma firma, która ma nam pomagać w tym wszystkim. Wtedy będzie dobrze.

miga

Posty: 8

 
Mnie się ogrzewanie podłogowe podłoga, dlatego że nie trzeba montować grzejników. Stawiam na estetykę i nawet te bardzo drogie i designerskie grzejniki jakoś mnie za bardzo nie przekonują, aby je zamontować w domu.

Jumer45

Posty: 11

 
Zanim się zabierzemy za montaż ogrzewania na podłodze trzeba pamiętać, aby wszystko bardzo dokładnie wyizolować. Tylko wtedy będzie to działać w prawidłowy sposób i nie będzie sprawiało najmniejszych problemów. Lepiej jest zapłacić hydraulikowi więcej, ale niech użyje najlepszych materiałów do montażu.

Sagerrak

Posty: 7

 
Nie wszędzie można będzie taką instalacje ogrzewania podłogowego zamontować. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, a to zajmuje sporo czasu i tanie nie jest. Jeśli się tego nie zrobi to szkoda się za dalsze prace brać.

gregBard

Posty: 7

 
Znajomy wybrał sobie firmę, która zamontowała mu ogrzewanie podłogowe w Nowym Brzesku, niemniej jednak nie wiem dokładnie, kto to był. Będę się z nim dzisiaj widział to dam znać, która to firma. Wiem, że od lat korzysta z takiego ogrzewania podłogowego i nigdy nie mówił żeby się coś złego działo. Widać, że firma wie, co ma robić.

TomekK

Posty: 5

 
Dla zainteresowanych ogrzewaniem podłogowym z Krakowa polecam http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. To firma, która wszystkim się niesłychanie szybko zajmie.

namok

Posty: 4

 
Jednym ogrzewanie podłogowe pasuje innym nie. Słyszałem, iż jak ktoś ma problemy z krążeniem to nie powinien mieć takiego ogrzewania. Z drugiej strony idealnie nadaje się dla alergików czy astmatyków. Należałoby się zastanowić nad montażem takiej instalacji w swoim domu analizując jej wady oraz zalety.

pawel253

Posty: 3

 
Zleciłem zamontowanie ogrzewania podłogowego w Proszowicach jednej z firm. Jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, bo jutro mają do mnie przyjechać na oględziny.

24vhss

Posty: 3