screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

idealne tętno bieganie, szukam !

idealne tętno bieganie, szukam !

Która jest wartość doskonałego tętna w bieganiu, albowiem nie za niezmiernie się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

woxxxx45

Posty: 1

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Nikuś23

Posty: 3

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o mnóstwo, mnóstwo z trudem.

qwed

Posty: 4

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem pożądane byłoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

snuwek

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, niemniej jednak określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Yuri20

Posty: 4

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

TomekK

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

TomekK

Posty: 7