screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Wkłady kominkowe w Krakowie, który sklep ?

Wkłady kominkowe w Krakowie, który sklep ?

Znacie firmę, która zajmuje się kominkami na Wielickiej w Krakowie? Podobno są w tym dobrze, ale nie mogą znaleźć żadnych informacji na ten temat. Dajcie mi znać, co i jak?

juron

Posty: 1

 
Długi czas zastanawiałem się nad kominkiem, lecz ostatecznie wziąłem gazowy. Nie lubię tego zapachu palonego drewna w całym domu. Wolę mieć szczelny kominek, który generuje ciepło i wygląda tak jak ten prawdziwy. Taki kominek można montować nie tylko w domach, lecz nawet w mieszkaniach. Nie trzeba mieć typowe komina.

namok

Posty: 3

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest zaspokojony. Ta firma ma swoją stronę internetową, dlatego w prosty sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

Marioleczka

Posty: 3

 
Zanim cokolwiek się zamówi to trzeba sprawdzić, z których materiałów jest kominek. Lepiej dopłacić wiecej, ale przynajmniej mieć coś, co będzie trwałe i bezpieczne. Kominek kupujemy na długie lata i jeśli będzie solidnie wykonany to nie będzie problemów z jego przepalaniem. Kupiłem taki kominek i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany.

Clono

Posty: 2

 
Znałem kiedyś firmę, która zajmowała się kominkami w Krakowie, ale nie pamiętam, na jakiej byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, dlatego dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli bardzo atrakcyjne.

Black_Riot

Posty: 2

 
Oferty z wkładami kominkowymi w Krakowie odnajdziecie na stronie http://bezsmogukominki.ovh. Dużo moich znajomych korzystało z ich oferty. Wszyscy są niesłychanie zadowoleni z profesjonalizmu tej firmy, dlatego pożądane byłoby ich wybrać.

Pipek56

Posty: 9

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Rouudee

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobają kominki gazowe z Krakowa, które widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te wyższe modele troszkę pieniędzy trzeba wydawać.

Lupusx

Posty: 2

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem usatysfakcjonowany. Mnie ta firma pasowała, albowiem działali niezwykle prędko i sprawnie. Od nabycia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, jakich warto polecać.

miga

Posty: 17