screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony www Łódź, jaka firma ?

strony www Łódź, jaka firma ?

Zajmuje się ktoś stronami www w Łodzi i ma w tym duże doświadczenie? Chce stronę wizytówkę, czyli coś, co będzie proste, ale jednocześnie bardzo dobrze wykonane.

Fajae

Posty: 1

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niesłychanie ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Morchepl

Posty: 2

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich niezmiernie idealne opinie, natomiast sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

miko_poz

Posty: 4

 
Trzeba analizować ofertę pod kątem przydatności dla nas. Tylko wtedy można będzie wybrać coś, co jest optymalne i będzie dopasowane do naszych potrzeb.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

miga

Posty: 2

 
Jeśli to ma być jakaś łatwa strona www to można to zrobić samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować we własnym zakresie robić.

Grabow12

Posty: 8

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, wobec tego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski faktycznie niesłychanie olbrzymie.

pawel253

Posty: 2

 
Musicie pamiętać o tym, że jeżeli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, dlatego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski naprawdę bardzo duże.

labuh

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali doskonale. Niesłychanie dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To niezwykle ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje sposoby. Jeśli są idealne to graficy to niezwykle prędko podchwytują i tworzą od nowa.

Jasiaaa

Posty: 2