screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

konsultant ślubny, znacie ?

konsultant ślubny, znacie ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

wertus00

Posty: 5

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość znaczącą kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

HalskiPol

Posty: 23

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

snuwek

Posty: 9

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Niekiedy wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

Mamuścka3

Posty: 27

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 pln za tort, aczkolwiek niesłychanie sporo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

Boss

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Gosienka54

Posty: 12

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, albowiem uważam, iż to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz wiecej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, albowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

Pendrzeec

Posty: 16

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych odszukacie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować szanse, które jest w stanie Wam zagwarantować. Pozdrawiam.

daga45

Posty: 8

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

mnichest

Posty: 21

 
Polecam wybrać fachową firmę, jaka posiada wiele pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

TomekK

Posty: 12