screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

agencja ubezpieczeniowa Gdynia, opinie

agencja ubezpieczeniowa Gdynia, opinie

Wymaga ubezpieczenia auta w Gdyni, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Nie będą ukrywał, że zależy mi na niskiej cenie, albowiem auto mam już dość stare. Dajcie mi znać, kto może mi zaproponować najlepsze warunki.

czesława34

Posty: 1

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

Lupusx

Posty: 4

 
Dla mnie niezmiernie odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają inne ubezpieczenia, wobec tego każdy zainteresowany coś dopasuje.

Agulinek

Posty: 21

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Nikuś23

Posty: 4

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Klara323

Posty: 4

 
Bez problemów można odszukać ubezpieczenie na samochód w Gdyni w porządnej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma mnóstwo ofert, wobec tego zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym sporo czasu, lecz i też niesłychanie sporo pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Marioleczka

Posty: 3

 
Warto przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bo wtedy zorientujemy się, co i jak wygląda? Wymagania mamy bardzo różne, bo jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

Grabow12

Posty: 4

 
Według mnie korzystanie z agencji ubezpieczeniowej w Gdyni to super pomysł. W jednym miejscu jest wiele propozycji, którymi na pewno każdy będzie niesłychanie zainteresowany.

Lupusx

Posty: 3

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie potem mamy z tego zyski. Nieraz dopłaci się sto pln na rok, a ma się o dużo lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Jasio234

Posty: 3